Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij
Pigtail światłowodowy SM LC/UPC OM2 dł.2m EASY STRIP Zobacz większe
  • Pigtail światłowodowy SM LC/UPC OM2 dł.2m EASY STRIP
  • Pigtail światłowodowy SM LC/UPC OM2 dł.2m EASY STRIP

Pigtail światłowodowy SingleMode ze złączem LC/UPC. Osłona typu EASY STRIP ułatwiająca zdjęcie izolacji. Długość 2m.

FIBER-PGT LC 9/125 2M

Cena: 2,91 zł netto

Dostępność: Dostępny

Pigtail światłowodowy SingleMode ze złączem LC/UPC. Osłona typu EASY STRIP ułatwiająca zdjęcie izolacji. Długość 2m.

Więcej szczegółów