Pigtail światłowodowy MM OM4 SC/UPC dł.2m EASY STRIP - Meditronik
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Pigtail światłowodowy MM OM4 SC/UPC dł.2m EASY STRIP

FIBER-PGT SC OM4 2M

Cena: 4,59 zł netto

Dostępność: Dostępny

Pigtail światłowodowy MultiMode OM4 ze złączem SC/UPC.
Osłona typu EAST STRIP ułatwiający zdjęcie izolacji.
Długość 2m.

Więcej szczegółów