Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij
Pigtail światłowodowy SM OS2 SC/APC dł. 2m EASY STRIP Zobacz większe
  • Pigtail światłowodowy SM OS2 SC/APC dł. 2m EASY STRIP
  • Pigtail światłowodowy SM OS2 SC/APC dł. 2m EASY STRIP

Pigtail światłowodowy SM OS2 SC/APC dł. 2m EASY STRIP

FIBER-PGT SC/APC 657A2 2M

Cena: 2,79 zł netto

Dostępność: Dostępny

Pigtail światłowodowy OS2 ze złączem SC/APC. Osłona typu EASY STRIP ułatwiająca zdjęcie izolacji. Długość 2m. Minimalna średnica gięcia wynosi 7,5mm. Włókno G.657A2 można łączyć z G.652.D.

Więcej szczegółów