TL-SG116 Przełącznik typu desktop, 16 portów Gb - Meditronik
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

TP-Link

TL-SG116 Przełącznik typu desktop, 16 portów Gb

TP-LINK TL-SG116

Cena: 211,34 zł netto

Dostępność:Zapytaj o dostępność i czas realizacji

Przełącznik typu desktop, 16 portów Gb
Parametry

Wymiary Szerokość x Wysokość x Głębokość 286*111.7*25.4 mm

Przełącznik typu desktop, 16 portów GbTL-SG116

16 portów 10/100/1000 Mb/s RJ45 (automatyczna negocjacja prędkości połączeń, automatyczne krosowanie Auto-MDI/MDIX)
Technologia Green Ethernet - duża oszczędność energii
Kontrola przepływu IEEE 802.3x gwarantuje nieprzerwaną transmisję danych
Obudowa stalowa typu desktop; możliwość montażu na ścianie
Obsługa funkcji QoS 802.1p/DSCP i IGMP Snooping
Brak konieczności konfiguracji dzięki funkcji Plug and play


Zastosowanie produktu

Przełącznik TL-SG116 typu desktop umożliwia szybkie zwiększenie przepustowości sieci Ethernet do połączeń gigabitowych. Urządzenie w znaczący sposób przyspiesza połączenia z serwerem oraz połączenia sieci szkieletowej. Dzięki funkcji Plug and Play przełącznik jest bardzo łatwy w użytkowaniu - konfiguracja nie jest wymagana. Ponadto, TL-SG116 to urządzenie energooszczędne. Zastosowanie innowacyjnej technologii umożliwia duże oszczędności w zużyciu energii, co czyni to urządzenie przyjaznym dla środowiska rozwiązaniem sieciowym w twoim domu lub biurze.


Przełącznik gigabitowy

Wyposażony w 16 portów 10/100/1000 Mb/s przełącznik TL-SG116 zwiększa przepustowość sieci, umożliwiając błyskawiczne przesyłanie dużych plików. Użytkownicy sieci domowej, biurowej oraz sieci innego typu, bez problemu prześlą pliki wymagające dużego pasma transmisji. Pozwala to na natychmiastową wymianę w sieci plików graficznych, CGI, CAD lub plików multimedialnych.


Energooszczędna sieć Ethernet
Tworząc gigabitową sieć Ethernet możesz teraz wybrać rozwiązanie przyjazne dla środowiska naturalnego! Przełącznik TL-SG116 wykorzystuje technologię umożliwiającą korzystanie z sieci o wysokiej przepustowości przy niskim zużyciu energii. Urządzenie automatycznie dostosowuje pobór prądu w zależności od stanu połączenia i długości kabla, dbając o to, aby zużycie energii było możliwie najniższe.

Optymalizacja ruchu sieciowego

Funkcja QoS 802.1p i DSCP umożliwia płynną transmisję plików podatnych na opóźnienia, takich jak pliki głosowe i wideo, natomiast funkcja IGMP Snooping optymalizuje transmisję multicastową.


Prosta obsługa

Funkcja Plug and Play sprawia, że instalacja przełącznika jest niezwykle szybka i łatwa. Konfiguracja nie jest wymagana. Dzięki funkcji Auto MDI/MDIX nie ma konieczności użycia krosowanych kabli. Automatyczna negocjacja połączeń umożlwia automatyczne wykrywanie prędkości urządzeń podłączonych do każdego z portów (10, 100 lub 1000Mb/s), zapewniając optymalną wydajność transmisji.

Więcej szczegółów