TL-FC311B-20 Gigabitowy media konwerter WDM do 20km, do światłowodu 9/125 - Meditronik
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

TP-Link

TL-FC311B-20 Gigabitowy media konwerter WDM do 20km, do światłowodu 9/125

TP-LINK TL-FC311B-20

Cena: 78,83 zł netto

Dostępność:Zapytaj o dostępność i czas realizacji

Gigabitowy media konwerter WDM
1 port RJ45 10/100/1000 Mb/s z autonegocjacją i obsługą Auto MDI/MDI-X
1 gigabitowy port światłowodowy ze złączem SC
długość fali:
1310 nm TX,
1550 nm RX
Autonegocjacja w trybie półdupleksu i pełnego dupleksu
Obsługa technologii WDM umożliwiającej przesyłanie oraz odbieranie danych na jednym włóknie światłowodowym
Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20 km
Typ światłowodu: Światłowód jednomodowy 9/125 µm

Działanie urządzenia
Dzięki wykorzystaniu technologii WDM TL-FC311B-20 zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodowym.
Pozwala to zaoszczędzić połowę kosztów zwykle przeznaczanych na okablowanie. Urządzenie wysyła sygnały, których fala ma długość 1310 nm, a odbiera na fali o długości 1550 nm.
W związku z tym długość fali dla urządzenia, do którego podłączony jest konwerter, powinna wynosić odpowiednio 1550 nm w przypadku wysyłania sygnałów, natomiast 1310 nm w przypadku odbierania.
Jednym z produktów TP-Link, które są zgodne z konwerterem TL-FC311B-20 jest urządzenie TL-FC311A-20.

Więcej szczegółów