Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM4 MM duplex 0,5m

14.15  (11.50  netto)

Patchcord światłowodowy OM4 ( fiber optic OM4 ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na SC dł=0,5m MM-50/125um duplex multimode

Zamów teraz a wyślemy w poniedziałek (27/05/2024)
Dostępny w sklepie stacjonarnym

Dostępny

SKU: FIBER LC-SC 00.5M/50 OM4 Kategoria:
Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM4 MM duplex 0,5m
Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM4 MM duplex 0,5m

Dostępny