Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij
Elementy światłowodowe

Elementy światłowodowe do budowy sieci na okablowaniu światłowodowym takie jak: patchcordy światłowodowe, adaptery światłowodowe czy przełącznice światłowodowe.

  • Wstecz
  • Patchcord światłowodowy

    Patchcordy światłowodowe o złączach LC-LC, LC-SC, LC-ST, SC-SC w wersji simplex, duplex, jednomodowe, wielomodowe. Kategorie światłowodów: OM2, OM3, OM4.

  • Panele światłowodowe

    Patch panele światłowodowe ( przełącznice światłowodowe ) do standardu rack 19" z złączami LC i SC oraz kasety spawów

  • Adaptery światłowodowe

    Adaptery światłowodowe jedno modowe (SM) i wielomodowe (MM) w wykonaniu simplex i duplex ze złączami: LC, LC/APC, SC, ST, MTRJ oraz światłowodowe tłumiki linii od 2dB do 15dB.

Filtry

Włączone filtry:
    Dostępność
    POLEROWANIE FERRULI
    RODZAJ ŚWIATŁOWODU