Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij
Patchcord światłowodowy

Patchcordy światłowodowe o złączach LC-LC, LC-SC, LC-ST, SC-SC w wersji simplex, duplex, jednomodowe, wielomodowe. Kategorie światłowodów: OM2, OM3, OM4.

  • Wstecz
  • Wielomodowe OM3 50/125

    Patchcordy światłowodowe ( fiber optic patchcords ) wielomodowe MM duplex o złączach wtyk LC na wtyk LC ( LC-LC ) o włóknie światłowodu 50/125um kategorii OM3.

  • Wielomodowe OM2 50/125

    Patchcordy światłowodowe ( fiber optic patchcords ) wielomodowe MM duplex ze złączami światłowodowymi : LC, SC, ST, MTRJ oraz o włóknie światłowodu 50/125um kategorii OM2.

  • Wielomodowe OM4 50/125

    Patchcordy światłowodowe ( fiber optic patchcords ) wielomodowe MM duplex o złączach wtyk LC na wtyk LC ( LC-LC ) o włóknie światłowodu 50/125um kategorii OM4.

  • Wielomodowe OM1 62,5/125

    Patchcordy światłowodowe ( fiber optic patchcords ) wielomodowe MM duplex o złączach LC-LC, LC-SC, LC-ST, SC-SC o włóknie światłowodu 62,5/125um kategorii OM1.

  • Jednomodowe OS1 9/125

    Patchcordy światłowodowe ( fiber optic patchcords ) jednomodowe SM duplex o złączach LC-LC, LC-SC, LC-ST, SC-SC o włóknie światłowodu 9/125um kategorii OS1.

Filtry

Włączone filtry:
    Dostępność
    POLEROWANIE FERRULI
    RODZAJ ŚWIATŁOWODU