• Urządzenia firmy Aten

 • Osprzęt Legrand

 • Kable i akcesoria firmy Lindy

 • Osprzęt Kontakt Simon

 • Bachmann

  Bachmann to wysoce innowacyjna firma średniej wielkości, która opracowuje, produkuje i sprzedaje komponenty i systemy elektroniczne z naciskiem na klientów. Oprócz wysoce innowacyjnych rozwiązań w zakresie zarządzania energią oferowanych przez rodzinę BlueNet, najważniejszymi produktami technologicznymi są wielofunkcyjne panele do łączenia powierzchni roboczych, z których niektóre zdobyły różne międzynarodowe nagrody za wzornictwo. Obiecując naszym klientom wysoką jakość w stosunku do ceny, koncentrujemy się również na kwestiach istotnych dla przyszłości, takich jak zarządzanie energią i efektywność energetyczna w centrach danych i przemyśle, a także systemy instalacji budynków.
   
  Założona w 1947 roku firma Bachmann stała się firmą z globalną obecnością w branży elektrotechnicznej. Dziś Bachmann prowadzi zakłady produkcyjne oraz centra rozwoju i zarządzania jakością w Niemczech, Rumunii i Chinach, a także liczne międzynarodowe spółki handlowe i spółki handlowe. Zatrudniamy ponad 500 osób na całym świecie.
   
  Bachmann FACILITY SOLUTIONS oferuje szeroką gamę paneli łączących biurko i elastycznych systemów do montażu w budynkach. Różne panele łączące biurko są dostępne w wielu wersjach i modelach do montażu i na biurkach. Są używane głównie w biurach, salach szkoleniowych i salach konferencyjnych. Jednym z najważniejszych punktów technicznych są NIESTANDARDOWE MODUŁY, które oferują długoterminową elastyczność w zakresie połączeń danych i mediów. MODUŁY NIESTANDARDOWE można szybko i łatwo zmodernizować lub zamienić. W związku z tym oferują wysoki stopień elastyczności i zdolności dostosowawczych do przyszłych wymagań w dynamicznym świecie połączeń danych i mediów. Nasze panele łączące biurko są dostępne z wszystkimi aktualnymi międzynarodowymi listwami zasilającymi. W przypadku montażu w budynkach, nasza LanLight® to innowacyjny i elastyczny system zasilania oferujący wyjątkową modułowość i wielofunkcyjność. LanLight zdobył nagrodę Red Dot Product Design 2011.

 • Digitel

  Mediaporty dla biura i domu