Bachmann - Meditronik
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij
Bachmann

Bachmann to wysoce innowacyjna firma średniej wielkości, która opracowuje, produkuje i sprzedaje komponenty i systemy elektroniczne z naciskiem na klientów. Oprócz wysoce innowacyjnych rozwiązań w zakresie zarządzania energią oferowanych przez rodzinę BlueNet, najważniejszymi produktami technologicznymi są wielofunkcyjne panele do łączenia powierzchni roboczych, z których niektóre zdobyły różne międzynarodowe nagrody za wzornictwo. Obiecując naszym klientom wysoką jakość w stosunku do ceny, koncentrujemy się również na kwestiach istotnych dla przyszłości, takich jak zarządzanie energią i efektywność energetyczna w centrach danych i przemyśle, a także systemy instalacji budynków.
 
Założona w 1947 roku firma Bachmann stała się firmą z globalną obecnością w branży elektrotechnicznej. Dziś Bachmann prowadzi zakłady produkcyjne oraz centra rozwoju i zarządzania jakością w Niemczech, Rumunii i Chinach, a także liczne międzynarodowe spółki handlowe i spółki handlowe. Zatrudniamy ponad 500 osób na całym świecie.
 
Bachmann FACILITY SOLUTIONS oferuje szeroką gamę paneli łączących biurko i elastycznych systemów do montażu w budynkach. Różne panele łączące biurko są dostępne w wielu wersjach i modelach do montażu i na biurkach. Są używane głównie w biurach, salach szkoleniowych i salach konferencyjnych. Jednym z najważniejszych punktów technicznych są NIESTANDARDOWE MODUŁY, które oferują długoterminową elastyczność w zakresie połączeń danych i mediów. MODUŁY NIESTANDARDOWE można szybko i łatwo zmodernizować lub zamienić. W związku z tym oferują wysoki stopień elastyczności i zdolności dostosowawczych do przyszłych wymagań w dynamicznym świecie połączeń danych i mediów. Nasze panele łączące biurko są dostępne z wszystkimi aktualnymi międzynarodowymi listwami zasilającymi. W przypadku montażu w budynkach, nasza LanLight® to innowacyjny i elastyczny system zasilania oferujący wyjątkową modułowość i wielofunkcyjność. LanLight zdobył nagrodę Red Dot Product Design 2011.

 • Wstecz
 • Przyłącza stołowe

  ROZWIĄZANIA URZĄDZENIA BACHMANN - mediaporty na biurko

  BACHMANN FACILITY SOLUTIONS oferuje szeroką gamę mediaportów łączących biurko i elastycznych systemów do montażu w budynkach. Różne panele łączące biurko są dostępne w wielu wersjach i modelach do montażu i na biurkach. Są używane głównie w biurach, salach szkoleniowych i salach konferencyjnych.

 • Przyłącza podłogowe
 • Moduły rozszerzeń
 • Organizacja okablowania

  Zarządzanie kablami z wykorzystaniem organizerów Bachmann.

  Bachmann uwalnia pomieszczenia z leżących wokół kabli. Bachmann oferuje odpowiedni system zarządzania kablami niezależnie od wymagań. Niezależnie od tego, czy kable są poprowadzone do podłogi, czy też muszą być poprowadzone od podłogi do stołu, różne systemy są ze sobą kompatybilne. Przemyślana i zintegrowana koncepcja zarządzania kablami jest do Twojej dyspozycji.

  KABELSCHLANGE

  System prowadzenia kabli KABELSCHLANGE jest odporny na codzienną eksploatację oraz umożliwia optymalne prowadzenie kabli w miejscu pracy między stołem, floorboxem, kanałem ściennym i różnymi urządzeniami. Różne kable i przewody można łączyć i chronić za pomocą węży z tkaniny.

 • Zasilanie, sieci, instalacje
 • Listwy zasilające
 • End of Life (EOL)