• SOURCE

  All in one. Podłącz laptopa, naładuj dwa telefony komórkowe i udostępnij swój ekran przez połączenie HDMI innym uczestnikom spotkania. A wszystko dzięki jednemu praktycznemu urządzeniu, które zajmuje na blacie tylko tyle miejsca ile naprawdę niezbędne,  jednocześnie pozostając eleganckim dodatkiem w wersji kolorystycznej jakiej oczekujesz.

 • SOURCE COVER

  Odmiana Source – kwadratowy kształt z zaokrąglonymi narożnikami oraz elegancką pokrywą. Łatwy montaż, w otworze 80mm, wykonanym za pomocą standardowej otwornicy. Gdy nie jest używany można zamknąć pokrywę, a urządzenie stanie się dyskretną ozdobą. Różnorodność konfiguracji i odmian kolorystycznych zaspokoi wymagania każdego wnętrza.

 • POP UP

  Gdy nie jest używany, pozostaje schowany pod blatem, a po lekkim naciśnięciu górnego panelu wysuwają się dwa gniazda zasilające, lub jedno gniazdo oraz szybkie ładowarki do urządzeń mobilnych (USB A/A lub A/C). Przemyślana konstrukcja odprowadza ciecze w przypadku zalania. Wykonanie: kolor stali nierdzewnej, czarne lub białe - idealnie dopasują się do kuchni lub innego miejsca pracy.

 • FLIP UP PUSH

  Naciśnij aby otworzyć, podłącz się i ponownie zamknij.

  Niezależnie od tego, czy urządzenie jest używane, czy nie, pokrywa jest zamknięta, a nadmiar kabla również można pod nią ukryć.

  Klasyczny i elegancki wygląd oraz wiele odmian kolorystycznych pozwala dopasować FLIP UP do każdej przestrzeni biurowej, sali konferencyjnej czy salki spotkań.

 • SLIM FRAME

  Minimalna głębokość zabudowy – 40 mm. Minimalistyczny wygląd. Listwa zajmuje jak najmniej miejsca pod blatem, zwłaszcza tam, gdzie znajdują się np. szuflady czy szafki. Wejście kabla jest tak usytuowane, że nie zajmuje dodatkowej przestrzeni pod spodem. Głębokość montażowa jest podobna jak w przypadku standardowego blatu kuchennego 40mm.

 • SLIM COVER

  Odmiana SLIM FRAME zachowująca jego unikalną głębokość zabudowy 40 mm. Aluminiowa pokrywa dyskretnie chroni gniazda. Posiada zakres ruchu 180 stopni. Po otwarciu tył pokrywy leży całkowicie płasko na blacie. Urządzenie montuje się od frontu, co pozwala na montaż w miejscach, w których nie można zamontować innych urządzeń tego typu.