Adapter światłowodowy LC/APC-LC/APC duplex SM - Meditronik
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Adapter światłowodowy LC/APC-LC/APC duplex SM

FIBER LC/APC-LC/APC II SM

Cena: 6,68 zł netto

Dostępność: Dostępny

Adapter światłowodowy LC/APC-LC/APC łączący dwa podwójne
patchcordy światłowodowe jednomodowe ( duplex - SM )
obudowa plastikowa niebieska;
tzw. Sleeve type ZR - Zirconia

Więcej szczegółów

TYP ZŁĄCZALC-LC
STANDARDOS2
RODZAJ ŚWIATŁOWODUSM 9/125μm kabel światłowodowy jednomodowy
POLEROWANIE FERRULIAPC-APC
ROZMIAR OTWORU W PANELUSC simplex (LC duplex)