Adapter światłowodowy SC/UPC SM simplex jednomodowy - Meditronik
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Adapter światłowodowy SC/UPC SM simplex jednomodowy

FIBER SC-SC I SM OS2

Cena: 0,69 zł netto

Dostępność: Dostępny

Adapter SC/UPC łączący dwa pojedyńcze patchcordy
światłowodowe jednomodowe, (simplex SM); oraz wielomodowe;
kolor niebieski; tzw. SC/SC SM Adaptor Simplex

Więcej szczegółów