Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij
Adapter światłowodowy SC-SC duplex MM Zobacz większe
  • Adapter światłowodowy SC-SC duplex MM
  • Adapter światłowodowy SC-SC duplex MM

Adapter światłowodowy SC/UPC MM duplex wielomodowy

FIBER SC-SC II MM OM2

Cena: 1,12 zł netto

Dostępność: Dostępny

Adapter światłowodowy SC/PC duplex OM2 wielomodowy do połączeń dwóch patch cordów wielomodowych SC/PC w patchpanelach, przełącznicach dla serwerowni, datacenter. Montaż za pomocą wkrętów, śrub M2 lub zatrzasku.

Więcej szczegółów

TYP ZŁĄCZASC-SC
STANDARDOM2
POLEROWANIE FERRULIUPC-UPC
ROZMIAR OTWORU W PANELUSC duplex (2xLC duplex)