Patchcordy światłowodowe w peszlu, światłowody na bębnie i patchcordy światłowodowe na zamówienie - Meditronik
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Patchcordy światłowodowe w peszlu, światłowody na bębnie i kable światłowodowe na zamówienie

  • Poszukujesz niestandardowego rozwiązania, idealnie dostosowanego do Twoich potrzeb?
  • Nie znalazłeś odpowiedniego przewodu światłowodowego spośród dostępnych na rynku, popularnych realizacji?

 

 

Napisz do nas, a przedstawimy indywidualną ofertę dla dowolnego patchcordu światłowodowego na zamówienie.

 

Obsługujemy zarówno duże projekty jak i produkcję małoseryjną i jednostkową

 

Mamy doświadczenie w dostarczaniu niestandardowych rozwiązań światłowodowych

Jeśli masz projekt z nietypowym problemem, który jest związany z światłowodami postaramy się dobrać dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Patchcordy światłowodowe na zamówienie

Wykonujemy patchcordy światłowodowe o dowolnej długości i złączach (popularne LC i SC w wariantach UPC i APC na włóknie jednomodowym 9/125 i wielomodowym 50/125, 62,5/125, ale także rzadziej spotykane E2000, MPO, ST, FC, MTRJ).

Patchcord światłowodowy w peszlu

Robimy patchcordy światłowodowe w peszlu na wiązkach wielowłóknowych z rozszyciem prostym lub kaskadowym, opcjonalnie wykonane w peszlu lub z zestawem do przeciągania wielo- lub jednorazowego użytku.

Kompletne zestawy mediakonwerter – światłowód – mediakonwerter

Zapewniamy odpowiedni dobór mediakonwerterów i światłowodu pozwalając na przesłanie sygnału Ethernet do odległych pomieszczeń lub budynków przy zachowaniu wysokiej jakości transmisji.

Światłowody na bębnie wykonane z tzw. włókna taktycznego (włókna militarnego)

Możemy wykonać światłowód na bębnie pozwalający na wielokrotne zwijanie i rozwijanie. Są one często wykorzystywane przy organizacji imprez na wolnym powietrzu.

 

 

Oferujemy konkurencyjne ceny i terminy realizacji.

 

Jesteś zainteresowany albo poszukujesz czegoś innego? Skontaktuj się z nami dobierzemy rozwiązanie szyte na miarę.