Patchcord 艣wiat艂owodowy SC/APC-SC/APC d艂. 2m SingleMode Zobacz wi臋ksze

Patchcord 艣wiat艂owodowy SC/APC-SC/APC d艂. 2m SingleMode

FIBER SC/APC-SC/APC 02M/9 OS2-PL

Cena: 20,85 z艂 netto

Dost臋pno艣膰: Dost臋pny

Opis:

Patchcord 艣wiat艂owodowy jest produkowany z jednomodowego, dupleksowego kabla 艣wiat艂owodowego o d艂ugo艣ci 2m, w konstrukcji 艣cis艂ej tuby, zako艅czonego z艂膮czami SC/APC.

Z艂膮cze SC jest najbardziej popularnym z艂膮czem zatrzaskowym typu push-pull z ferrul膮 o 艣rednicy 2,5mm. Prostok膮tny przekr贸j poprzeczny umo偶liwia stosowanie w panelach z du偶膮 g臋sto艣ci膮 upakowania port贸w. W wersji APC czo艂o ferruli jest wypolerowane pod k膮tem 8 stopni.

Patchcordy 艣wiat艂owodowe echuj膮 si臋 bardzo niskimi stratami wtr膮ceniowymi oraz odbiciowymi. Wykonanie w oparciu o w艂贸kno G.657.A, pozwala uzyska膰 mniejsze promienie gi臋cia i zwi臋ksza elastyczno艣膰 bez zwi臋kszania t艂umienno艣ci. Jednocze艣nie w艂贸kno G.657.A umo偶liwia bezproblemow膮 eksploatacj臋 podczas pod艂膮czenia do fragment贸w sieci zbudowanych z w艂贸kien G.652. Restrykcyjna kontrola jako艣ci w trakcie ca艂ego procesu produkcyjnego zapewnia powtarzalno艣膰 parametr贸w i d艂ug膮, niezawodn膮 prac臋.

Cechy produktu:

Niska t艂umienno艣膰 wtr膮ceniowa
Niskie straty odbiciowe
Stabilno艣膰 parametr贸w mechanicznych
Wysoka jako艣膰 wykonania
Zastosowania: sieci danych, LAN, FTTX, CATV

Wi臋cej szczegó艂ów

TYP Z艁膭CZASC-SC
STANDARDOS2
D艁UGO艢膯2m
POLEROWANIE FERRULIAPC-APC

Jednomodowe OS1 OS2 9/125