TL-SM321A Moduł dwukierunkowy SFP, WDM - Meditronik
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij
TL-SM321A Moduł dwukierunkowy SFP, WDM Zobacz większe

TP-Link

TL-SM321A Moduł dwukierunkowy SFP, WDM

TP-LINK TL-SM321A

Cena: 70,16 zł netto

Dostępność:Zapytaj o dostępność i czas realizacji

Moduł dwukierunkowy SFP, WDM
Wsparcie technologii dwukierunkowej transmisji WDM, wykorzystanie pojedynczego włókna, oszczędność kosztów

Długość fali: TX: 1550nm / RX: 1310nm
Zasilanie: 3,3V
Certyfikaty: FCC, CE
Kabel: Światłowód jednomodowy
Typ światłowodu: 9/125 um jednomodowy
Maks. długość kabla: 10km
Prędkość transmisji: 1,25Gb/s
Typ portu: LC/UPC

Więcej szczegółów