Moduł keystone gniazdo LC DUPLEX na gniazdo LC DUPLEX - Meditronik
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij
Moduł keystone gniazdo LC DUPLEX na gniazdo LC DUPLEX Zobacz większe
  • Moduł keystone gniazdo LC DUPLEX na gniazdo LC DUPLEX
  • Moduł keystone gniazdo LC DUPLEX na gniazdo LC DUPLEX

Moduł keystone gniazdo LC DUPLEX na gniazdo LC DUPLEX

KEYSTON LC-LC DUPLEX

Cena: 5,35 zł netto

Dostępność: Dostępny

Adapter gniazdo LC-duplex na gniazdo LC-duplex
przeznaczony do montażu w miejscu typowego gniazda
Keystone (RJ45);
wpółpracuje z single mode i multi mode ( SM i MM )

Więcej szczegółów